+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.525

Понеділок, 6 Лютого 2023 04:02:36
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.525

новини на пульсі:

Звернення Кам’янського міського голови до мешканців Соцміста та «БАМу»

19 Січня, 2023

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов опублікував звернення до мешканців Соцміста та «БАМу» щодо ситуації з опаленням та відключенням електроенергії.

«Шановні мешканці Соцміста та «БАМу»!

Щодо ситуації з опаленням та відключенням електроенергії.

Сьогодні країна переживає скрутні часи, ворог навмисно руйнує енергетичну систему України та робить складнішим життя українців. Ми розуміємо , що для мешканців багатоквартирних будинків Соцміста та «БАМу» електроенергія – це також основне джерело опалення. В інших районах міста опалення забезпечується централізовано, за рахунок ТЕЦ та котелень, які використовують природний газ.

Разом з тим, нагадаю, що рішення про децентралізацію системи опалення Південного району було абсолютно вимушеним кроком.

У березні 2019 року ми отримали лист від АТ «ДніпроАзот», в якому керівництво підприємства повідомило міську владу про неможливість через технічні причини надалі забезпечувати централізованим теплопостачанням споживачів житлових масивів Соцмісто та  «БАМ», а також об’єкти соціальної та бюджетної сфери, які опалювалися від ТЕЦ «ДніпроАзоту».

До наступного опалювального сезону у нас залишалось всього 6 місяців. Ми оперативно відреагували, підійшли до вирішення питання системно та комплексно.

Провели модернізацію зовнішніх та внутрішньобудинкових мереж для майже 200 будинків. У взаємодії з ДТЕК зміцнили трансформаторні підстанції та вдосконалили обладнання, збільшили електричні потужності в квартирах, організували безоплатне виконання проєктно-кошторисної документації на встановлення електроопалення, забезпечили безкоштовними електропанелями пільгові категорії населення, забезпечили індивідуальним опаленням усі заклади бюджетної сфери.

Так, сьогодні, в умовах війни та погодинних відключень електроенергії, ця масштабна робота сприймається інакше.  Але якщо б ми свого часу не перевели ці житлові райони на електроопалення, то сьогодні, в умовах відсутності централізованого опалення зі сторони ТЕЦ «ДніпроАзоту»,  електромережі Соцміста та «БАМу» без зміцнення не витримали б перенавантаження через масове увімкнення побутових приладів обігріву, і електроенергії не було б взагалі!

Наразі наказ Міненерго України чітко регламентує дії енергетиків із застосування графіків відключення від електропостачання.

Аби врегулювати це питання на рівні центральних органів влади, я направив відповідні листи до Кабінету Міністрів України та Міненерго з проханням розглянути можливість не вимикати електроенергію в багатоквартирних будинках з електроопаленням в опалювальний період.

Станом на сьогодні енергетикам вдалося скоротити час відключень і від 6-ти годин повернутися до попередніх графіків з 4-годинними відключеннями», – йдеться у зверненні міського голови.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин