+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.91

Субота, 21 Травня 2022 11:05:04
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.91

новини на пульсі:

Без батьків і аніматорів: у МОЗ надали рекомендації щодо святкувань

21 Грудня, 2021

Грудень – місяць, насичений святковими заходами у школах і дитсадках. Щоб свято стало дійсно святом, а ризики інфікування COVID-19 були мінімізовані, у Міністерстві охорони здоров’я нагадали про заходи, яких варто дотримуватись.

Зокрема, під час святкування у школі на заході можуть бути присутні лише учні одного класу. Участь школярів з інших класів у святі забороняється. У випадку з дитячими садочками це правило діє аналогічно – свято проводиться лише для дітей однієї навчальної групи.

Традиційно на урочистості у школах чи садочках до дітей приходять батьки та інші члени родини, проте в умовах пандемії це може створити додаткові ризики для здоров’я усіх учасників. Тож присутність глядачів не дозволяється.

Запрошувати аніматорів, акторів та інших людей, які б розважали дітей та брали участь у святі, теж не дозволено. Тобто організовувати, проводити захід та брати участь можуть лише працівники закладу освіти.

Якщо ж у дитини будь-які симптоми гострого респіраторного захворювання, краще залишити її вдома – з турботою про здоров’я та подальшим зверненням по медичну допомогу, наголосили в МОЗ.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин