+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.53

Субота, 3 Грудня 2022 12:12:26
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.53

новини на пульсі:

Бізнес отримає максимальну свободу, – Прем’єр-міністр України

16 Березня, 2022

Україна має сформувати потужний економічний тил, який дозволить забезпечувати армію і країну всім необхідним. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у відеозверненні 15 березня.

«Очевидно, що економічна та податкова система, яка існувала у мирний час, не може бути відповіддю на ті виклики, які у нас є зараз», – сказав очільник Уряду.

За словами Прем’єр-міністра, бізнес отримає максимальну свободу, податки будуть знижені, всі регуляції прибрані, доступ до фінансів полегшений, а трудові відносини лібералізовані.

  • Підприємства з обігом до 10 млрд гривень зможуть перейти на сплату єдиного податку. Знімаються всі інші обмеження за кількістю працівників та за видами діяльності, окрім підакцизних товарів та грального бізнесу. Замість ПДВ та податку на прибуток підприємці платитимуть лише 2% від обороту.
  • Фізичні особи-підприємці 1-ї та 2-ї груп сплачуватимуть єдиний податок на добровільній основі. Також ФОП не будуть платити ЄСВ за своїх мобілізованих співробітників – це зробить держава.
  • На період воєнного стану ФОП також не сплачуватимусь ЄСВ, якщо не отримують доходу. Санкції за порушення закону про РРО не будуть застосовуватись до завершення воєнного стану.
  • Із 24 лютого і до кінця цього року звільняються від сплати за землю платники на територіях, на яких ведуться бойові дії. Крім того, не буде сплачуватися ПДВ за товари, що були знищені під час війни, а також передані на потреби оборони.
  • Також буде скасовано акциз на пальне, а ставка ПДВ по цих позиціях буде зменшена з 20% до 7%.

Глава Уряду наголосив, що протягом декількох годин після набуття чинності цих законів Кабінет Міністрів прийме всі необхідні підзаконні акти, щоб нова податкова система запрацювала вже цього тижня.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин