+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.53

Субота, 3 Грудня 2022 06:12:33
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.53

новини на пульсі:

Чи буде цього року ялинка в центрі Кам’янського, розповів міський голова

20 Листопада, 2022

Війна вносить свої корективи в життя українців, зокрема й у таку начебто мирну сферу, як новорічні свята. В Україні у останні два тижні було одразу кілька гучних історій щодо встановлення у містах новорічної ялинки.

У Києві низка мешканців протестує проти свят, у Дніпрі, незважаючи на всі зусилля мера, городяни проголосували проти, у Павлограді народ висловився за ялинку. На запитання, чи буде, як у минулі роки, ялинка в центрі Кам’янського, відповів міський голова Андрій Білоусов.

«Скажу одразу – з міського бюджету на встановлення ялинки та новорічну ілюмінацію ми не виділятимемо ні копійки, причина, думаю, всім зрозуміла – в країні війна та гроші потрібні на важливіші цілі. Але в той же час місцева влада підтримає, якщо будь-які підприємства, бізнес-структури чи громадські організації візьмуть на себе всі витрати та організують дітлахам Кам’янського новорічне свято, причому ми не заперечуватимемо, якщо ялинка буде встановлена ​​на звичному місці – площі Калнишевського», – зазначив Андрій Білоусов.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин