+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.93

Середа, 30 Листопада 2022 08:11:11
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.93

новини на пульсі:

Для зручності громадян: пенсійне посвідчення відтепер у «Дії»

01 Вересня, 2022

Пенсійний фонд України разом з Мінцифри успішно реалізували можливість мати пенсійне посвідчення в застосунку «Дія». Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики України.

Пенсійне посвідчення є двох видів: за віком та спеціальне (наприклад, через інвалідність, втрату годувальника тощо). Пенсійне за віком відтепер підтягується автоматично, так само, як і цифровий паспорт. А спеціальне потрібно додати в застосунок самостійно, наприклад, як COVID-сертифікат.

Перш ніж додати спеціальне пенсійне посвідчення в «Дію», переконайтеся, що ваш застосунок оновлений до останньої версії. А далі просто прогортайте картки документів до крайньої, натисніть «Додати документ – Пенсійне посвідчення – Додати посвідчення». Тепер ваш документ буде відображатися в «Дії».

Як і інші документи в застосунку, його можна перевірити або поділитися ним за допомогою QR-коду.

Важливо: в «Дії» відображаються лише пенсійні посвідчення, видані після 2014 року. Тож якщо у вас посвідчення-книжечка, його потрібно оновити. Щоб замінити документ або виправити помилку в даних, зверніться до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України або онлайн через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин