+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.91

Субота, 21 Травня 2022 11:05:30
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.91

новини на пульсі:

До Кам’янського завітала історико-етнографічна експедиція

21 Грудня, 2021

Дніпропетровське відділення Малої академії наук України в межах освітнього проєкту «Полікультурний діалог в сучасному українському місті» провело історико-етнографічну експедицію до Кам’янського.

Як повідомили в музеї історії міста, експедиція відбулася спільно з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» («Відродження») та за підтримки програми «Культурна столиця».

Яскраві враження учні дістали від огляду Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки, пам’ятника Тарасу Шевченку, «Прометея», Свято-Миколаївського собору, архітектурної композиції «Голгофа», синагоги «Бейт Реувен».

Учасники експедиції були захоплені архітектурою та величчю римо-католицької церкви Святого Миколая, ознайомилися з історичними передумовами будівництва костелу для польської національної громади, оглянули будівлю, дізналися про її історію.

У музеї старшокласники дізналися про вплив національних меншин на формування історико-етнографічної та індустріальної спадщини Кам’янського, про культурне надбання, соціальну та економічну історію міста.

 

 

 

 

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин