+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.53

Субота, 3 Грудня 2022 05:12:20
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.53

новини на пульсі:

ДСНС успішно завершилa тестування нової системи оповіщення

24 Вересня, 2022

Державна служба з питань надзвичайних ситуацій України успішно завершилa тестування сучасної системи інформування населення Cell Broadcast. Про це повідомив заступник голови ДСНС Роман Примуш.

«Така система – це світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя. Розумію, що процес тестування, який ми розпочали 7 вересня, викликав ряд незручностей і обріс мемами, але величезна кількість технічних рішень і питань, які потрібно було вирішити вимагала певного часу для тестування», – зазначив він.

За словами заступника голови відомства, торік впровадження цієї системи оцінювалося в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи. Але завдяки спільним зусиллям мобільних операторів, Української асоціації операторів зв’язку «Телас», виробників телефонів та смартфонів, вендорів обладнання мобільного зв’язку, світових постачальників програмного забезпечення, завдяки підтримці Міністерства внутрішніх справ, Міністерства цифрової трансформації, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації та багатьом іншим партнерам цей проєкт вдалося реалізувати на безкоштовній основі.

Надалі система перейде в дослідну експлуатацію і буде використовуватись для надсилання реальних сигналів про загрози для українців. Також ДСНС у взаємодії з виробниками мобільних телефонів працює над підвищенням охоплення абонентів та розширенням кількості пристроїв, які можуть отримувати сповіщення.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин