+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.51

Четвер, 11 Серпня 2022 04:08:35
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.51

новини на пульсі:

Дитячий автор із Кам’янського став кавалером Ордена Усмішки

15 Травня, 2022

Щороку відомим людям, які приносять дітям радість, присуджується Орден Усмішки. Ця спочатку польська, а потім міжнародна нагорода була заснована журналом «Kurier Polski» в 1968 році. А через 11 років, у 1979-му, рішенням Генерального секретаря ООН орден набув статусу міжнародного.

Орденом нагороджуються найпопулярніші серед дітей дорослі. Діти називають своїх кандидатів, і в перший день весни міжнародне журі оголошує кавалерів Ордена Усмішки, а в останній день осені відбувається вручення Нагороди. Лицарів ордена обирають в результаті великого обговорення і голосування в польських школах і ліцеях.

До комісії (капітулу) входять 60 представників різних держав світу: Польща, Великобританія, Аргентина, Австралія, Білорусь, Бельгія, Франція, Ізраїль, Канада, Німеччина, Росія, Туніс, Україна, США, Угорщина, Італія, Румунія, Литва, Чехія, Азербайджан, Грузія, Вірменія, Японія, Сербія. Більшість з них – громадяни Польщі.

Цього року кавалером ордена став український дитячий письменник з Кам’янського Олег Майборода. Як повідомила заступник директора центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка Тетяна Герасюта, з ініціативою присвоїти високу нагороду їхньому давньому другу виступили маленькі кам’янчани.

«Шановний Капітуле Ордену Усмішки! Ми, читачі центральної міської бібліотеки для дітей м. Кам’янське Дніпропетровської області, Україна, просимо вручити Орден Усмішки веселому чарівнику з Кам’янського – нашому улюбленому дитячому українському письменнику Олегу Майбороді», – йшлося у зверненні.

Тож заслужена нагорода не забарилася!

Медик за фахом і дитячий письменник за покликанням, Олег Майборода вже зо два десятки років пише українською вірші та прозу для дітей. Він автор майже 100 книжок, які читають і в Кам’янському, і далеко за його межами. Торік ми присвятили Олегу Майбороді випуск програми «Люди нашого міста»:

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин