+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

Четвер, 19 Травня 2022 11:05:23
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

«Фонд розвитку Кам’янського» передав міській лікарні понад півтонни медикаментів

06 Травня, 2022

5 травня волонтери ГО «Фонд розвитку Кам’янського» передали працівникам однієї з найбільших міських лікарень гуманітарний вантаж. Понад 500 кг медикаментів, перев’язувальних матеріалів та засобів особистої гігієни вже рятують пацієнтів, повідомили в громадській організації.

Вантаж зібрав разом з однодумцями кам’янчанин Віталій Чернишов, що наразі перебуває поза межами рідного міста. Розповідає: допомогу надавали не лише українські громади, але й Сполучені Штати Америки – Сієтл, Мічіган, Чікаго та інші. Небайдужий містянин відгукнувся на заклик «Фонду розвитку Кам’янського» і в найкоротші терміни доправив гуманітарну допомогу в розпорядження волонтерів.

«Не було жодних сумнівів, роздумів з приводу того, допомагати чи ні. Кам’янське – моя мала Батьківщина. І сьогодні наша сила й перемога – в єдності. Тому зробив все можливе, щоб якомога швидше необхідні медикаменти дістались пункту призначення», – говорить чоловік.

У складі гуманітарного вантажу – різноманітні препарати, включаючи кровоспинні, а також дефіцитні спазмолітичні. За словами генерального директора медзакладу Ростислава Винара, лікарі працюють у посиленому режимі та надають допомогу при різних видах травм, зокрема вибухових.

«Війна суттєво збільшила потік пацієнтів з характерними травмами. Наші лікарі системно надають допомогу, проте дійсно є потреба у специфічних препаратах. Вдячний волонтерам, які збирали та доставляли для нас цей вантаж», – зазначив він.

Під час війни однією з найбільших проблем поставок гуманітарної допомоги є побудова логістичних ланцюгів, розповідає голова «Фонду розвитку Кам’янського» Максим Чехута. Втім, вирішенню цього питання сприяло керівництво міста та місцевої екологічної комісії.

«Логістика під час війни – найбільша складність в гуманітарному секторі. Я звернувся з проханням до мера міста Андрія Білоусова та голови екологічної комісії Олександра Лукашова з проханням сприяти транспортуванню вантажу. Радий, що вдалось оперативно і вчасно здійснити доставку. Безмежно вдячний волонтерам, які, перебуваючи в різних кутках України, не забувають про рідне місто», – Чехута.

Довідково. «Фонд розвитку Кам’янського» надає допомогу та підтримує військовослужбовців, бійців територіальної оборони, переселенців та родини, що через війну опинились у складних життєвих умовах.

Існує нагальна потреба у продуктах харчування тривалого зберігання та засобах гігієни. Небайдужі мешканці Кам’янського можуть поповнити гуманітарний резерв Фонду за адресою: просп. Шевченка, 14.

Допомогу приймають з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00.

Також діяльність «Фонду розвитку Кам’янського» можна підтримати фінансово (UAH, USD, EUR):

UA653223130000026008000050770
ЄДРПОУ 43107823

Громадська організація «ФОНД РОЗВИТКУ КАМ’ЯНСЬКОГО»

Призначення платежу: добровільний внесок.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин