+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 30 Вересня 2022 12:09:36

новини на пульсі:

Із 19 грудня стартують виплати коштів вакцинованим кам’янчанам

07 Грудня, 2021

Ініційована Президентом України Володимиром Зеленським програма «єПідтримка» стартує 19 грудня. Вакциновані матимуть право на 1 тис. грн від держави, нагадали в облдержадміністрації.

1000 гривень зможуть отримати повнолітні, вакциновані від COVID-19 двома дозами. Ці кошти – одночасно заохочення для щеплених людей і допомога підприємцям, яких найбільше торкнулась коронакриза.

Перший етап програми розпочнеться 19 грудня 2021 року та продовжиться у 2022-му. Кошти на це передбачені з держбюджету. Нарахована тисяча гривень не підлягатиме оподаткуванню та не впливатиме на нарахування субсидії.

Виплати здійснюватимуть через додаток державного порталу «Дія». Алгоритм дій такий. Спочатку в застосунку потрібно буде обрати послугу «єПідтримка» та пройти перевірку. Далі відкрити в одному із запропонованих банків віртуальний рахунок. На нього і буде перерахована грошова винагорода.

Використати заохочення потрібно протягом чотирьох місяців. Можна придбати залізничні та авіаквитки на внутрішні рейси, відвідати кінотеатри, театри, музеї та виставки, купити абонемент до спортзалу або книгу.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин