+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.742

Субота, 3 Червня 2023 11:06:59
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.742

новини на пульсі:

Камʼянський театр у червні порадує глядачів прем’єрою

21 Травня, 2023

Перед закриттям сезону колектив Камʼянського театру готує для своїх глядачів ще одну прем’єру. 16 червня на Основній сцені театру – комедія «LUV» за однойменною п’єсою відомого американського драматурга та сценариста М’юррея Шизгала.

За сюжетом двоє давніх друзів Гаррі та Мілт, які колись разом навчалися у коледжі, зустрічаються у досить трагічний для одного з них момент. Попри те, що у них абсолютно різні погляди на життя, та й саме життя у кожного з них склалося по-своєму, з’ясовується, що вони стикаються зі схожими проблемами й кожен із них по-своєму нещасний. Тоді в голові одного з друзів народжується авантюрний план, як можна змінити своє життя на краще. І в цьому плані основна роль відводиться дружині Мілта – Елен.

Вибір цієї п’єси, яку сам Мюррей Шизгал назвав свого часу «чорною комедією з жовтою смугою», для постановки в нашому театрі не випадковий. Навіть через 60 років після її написання вона залишається сучасною та актуальною стовідсоткова комедія, водночас вона торкається довічної проблеми цінності сімейних і дружніх зв’язків, які близькі кожному з нас.

«Головний меседж, який ми закладаємо у цю виставу, це те, що над відносинами треба постійно працювати та ні в якому разі не можна скаржитись на обставини й жити своїм минулим підкреслює режисер-постановник вистави Артур Прокоп’єв. – Проте, попри такий серйозний підтекст, це буде звичайна комедія, де глядачі будуть сміятись протягом всієї вистави, починаючи з перших хвилин появи акторів на сцені».

А ось наскільки авторам вдалося органічно поєднати серйозну тему з масою комічних ситуацій, глядачі зможуть оцінити вже менш ніж за місяць: прем’єра вистави 16 червня о 18:00.

Отримати довідки і замовити квитки можна за телефоном: (067) 638-14-09

Присоединяйтесь, читайте и смотрите новости МИС ТВ на  ресурсах:  YouTube Facebook Instagram Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин