+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.525

Понеділок, 6 Лютого 2023 05:02:09
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.525

новини на пульсі:

Кам’янчан запрошують долучитися до спеціального ресурсу ЕкоЗагроза

18 Січня, 2023

Мешканцям Дніпропетровщини пропонують долучитися до платформи ЕкоЗагроза. Тут у режимі реального часу можна відслідковувати стан довкілля та вплив військової агресії на нього. Дізнатися, що з водоймами, лісами та повітрям у конкретному населеному пункті. Важливо – ресурс дозволяє і звернути увагу фахівців на конкретну екологічну загрозу. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.

«ЕкоЗагроза – це ініціатива Міндовкілля. До реалізації долучалися й наші фахівці. Ресурс доопрацьовано. Тут можна дізнатися про стан повітря, водойм та ґрунтів. Відслідковувати наслідки пожеж – лісових, побутових і тих, що сталися через ворожі обстріли. А ще – впливати на попередження загроз довкіллю», – сказала директорка департаменту екології та природних ресурсів ОВА Ірина Понікарова.

Мета платформи – фіксація та аналіз впливу воєнної агресії та інших чинників на екологію. На основі цих даних розроблять план з подальшого відновлення довкілля. Важливий кожен факт руйнацій, загорянь та підтоплень. Тому людей на місцях просять повідомляти про випадки, що шкодять навколишньому середовищу.

Звернутися онлайн до спеціалістів можна і з питанням стихійних сміттєзвалищ, забруднення річок чи фактів незаконного вилову риби. Підкріпити інформацію можна фотофіксацією проблеми.

З національним ресурсом зручно відслідковувати й погодні умови. Тут завжди актуальна температура та вологість повітря. Вказаний атмосферний тиск і кількість пилу.

Для зручності користування ЕкоЗагроза має веб-версію та мобільний додаток.

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин