+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.93

Середа, 30 Листопада 2022 08:11:52
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.93

новини на пульсі:

Кам’янчан запрошують на прем’єрний показ кінострічок у форматі 3D

24 Серпня, 2022

Кіноконцертний зал «МИР» запрошує глядачів на нові зустрічі в сучасному кінозалі у форматі 3D.

Дивіться у Кіноконцертному залі «МИР» з 25 по 31 серпня:

? Сімейну пригодницьку анімацію «Круті яйця. Порятунок Африки»

Молодий простодушний півень разом зі своєю турботливою дружиною нещодавно стали батьками. Їхні діти – це двоє чарівних яєць Макс та Улі. Невдовзі після народження вони були викрадені. Десь у Африці планується масштабне кулінарне дійство, для якого потрібні яйця різних тварин. Доставкою цінного товару займається російська мафія. Молоді батьки разом зі своїми друзями вирушають на порятунок.

РОЗКЛАД СЕАНСІВ: 11:00, 13:30.

?українську воєнну стрічку «Снайпер. Білий ворон».

2013 рік. Пацифіст-дивак Микола проводить екологічний експеримент. Разом зі своєю вагітною дружиною Настею він живе у власноруч виритій Норі — на нещодавно придбаній землі під Горлівкою, що на Донеччині. Подружжя відмовляється від шкідливих благ цивілізації, прагнучи довести людству, що жити в гармонії з природою у 21 столітті можливо. Попри побутові труднощі, сім’я диваків відчуває себе щасливою й вірить у цінність та успішність свого експерименту. Наївний світ Миколи руйнується з початком війни на Донбасі. Він відчуває себе безсилим перед неминучою загрозою — внутрішній світ Миколи перевертається…Бойовики вбивають вагітну дружину і вщент спалюють його Нору. Не знаходячи виправдання цій жорстокості, він приймає доленосне рішення й вступає в добробат, у лави снайперів. З дивака-математика насміхаються, але згодом, завдяки своїй впертості, він доводить, що з ним таки варто рахуватися.

Розклад сеансів: 18:40.

? Екранізацію світового бестселеру за версією The New York Times «Там, де співають раки».

Молода дівчина Кайя довгі роки відлякувала жителів містечка, живучи серед безкрайніх просторів Північної Кароліни. Одного разу усіх мешканців сколихнула жахлива подія — загадкове вбивство місцевого хлопця. Підозра відразу впала на Кайю. Тепер героїні доведеться не лише знайти власне місце у світі, але й довести непричетність до злочину. Проте чим ближчою буде розгадка, тим більше шокуючих таємниць вириватиметься назовні.

РОЗКЛАД СЕАНСІВ: 16:00

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин