+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.59

Понеділок, 15 Серпня 2022 12:08:31
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.59

новини на пульсі:

Кам’янчани взяли участь у чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби

28 Червня, 2022

17–19 червня у польському місті Хочево пройшов чемпіонат світу зі скандинавської ходьби. За медалі у різних вікових категоріях на дистанціях 5, 10 та 21 км на чудовій, проте складній трасі змагались майже тисяча найкращих спортсменів із десяти країн без жодних вікових обмежень.

У змаганнях брали участь 64 українські спортсмени, які представляли свої клуби та Українську Федерацію Скандинавської ходьби (UNWF). Серед них – аматори і професіонали, чемпіони світу та Європи зі скандинавської ходьби, люди старшого віку, дорослі й діти.

Кам’янське представили Світлана Болдирева і Валентин Засоба з клубу скандинавської ходьби «Кураж», які показали чудові результати в складі української команди.

Валентин Засоба працює у Кам’янському коледжі фізичного виховання. Світлана Болдирева – заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею №44. За результатами змагань Світлана посіла 7 місце та увійшла до 10-ки найкращих спортсменів світу у своїй віковій категорії 60+.

Спортсмени висловили щиру вдячність міському голові Андрію Білоусову та начальнику управління молоді та спорту міської ради Едуарду Коряку за  розуміння, підтримку та допомогу.

«Ваша підтримка – свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем дітей, молоді та людей різних вікових категорій і розуміння скандинавської ходьби – Nordic Walking – як нового, перспективного, безпечного, ефективного і доступного виду фізичної активності. Готуємось до нових стартів», – запевнила Світлана Болдирева.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин