+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.6

Субота, 10 Грудня 2022 07:12:01
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.6

новини на пульсі:

Кам’янське готується до стабільного проходження опалювального сезону

05 Жовтня, 2022

На цей час технічна підготовка житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період майже завершена. Аварійні служби забезпечені всім необхідним для усунення можливих аварійних ситуацій. Про це повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

Міський голова зазначив, що за останні кілька років виконано великий обсяг робіт, аби зменшити залежність міста від природнього газу для централізованого теплопостачання.

Два роки тому у взаємодії з ДТЕК на електроопалення перевели житлові райони Соцмісто та «БАМ». Для цього провели масштабну модернізацію зовнішніх та внутрішньобудинкових електричних мереж, збільшення потужностей, забезпечення приладами електроопалення соціально незахищених верств населення та інше.

4 жовтня відбувся технічний огляд трансформаторних підстанцій, які забезпечують електрикою ці житлові райони. Фахівці «ДТЕК Дніпровські електромережі» провели технічне обслуговування 27 трансформаторних підстанцій, що живлять критичні об’єкти та житлові райони.

У попередні роки Лівобережна котельна за рахунок інвесторів була модернізована та у разі необхідності може виробляти тепло від вугілля. Майже 60% багатоквартирних будинків у центральній частині міста пройшли модернізацію внутнішньобудинкових електричних мереж. Також, аби усунути можливі непорозуміння між двома компаніями, як це було раніше, сьогодні Дніпровська ТЕЦ визначена єдиним виробником, постачальником та транспортувальником теплової енергії. Більш ніж половина об’єктів соціальної сфери Кам’янського опалюється за рахунок пелетів.

Кам’янське – майже єдине велике місто, яке за останній час більш ніж на 50 % скоротило споживання газу в комунальній теплоенергетиці, – наголосив Андрій Білоусов.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин