+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 10 Грудня 2022 12:12:30

новини на пульсі:

Кам’янське об’єднується для оборони

09 Березня, 2022

Сьогодні у Кам’янському відбулася знаменна подія – бійці територіальної оборони міста склали присягу на вірність Україні.

Як відомо, підрозділ ТРО у місті було створено після того, як стала очевидною загроза російського вторгнення в Україну. А відразу після початку воєнних дій біля входу до приміщення тероборони на вулиці Магнітогорській стали збиратися сотні кам’янчан, охочих зі зброєю в руках захищати рідне місто від непроханих «визволителів». Причому приходили не лише чоловіки призовного віку, а й старші, а також жінки – всі хотіли зробити власний внесок у захист своєї землі від окупантів.

Сьогодні бійці ТРО присягнули на вірність українському народу та заявили про готовність захистити Кам’янське від путінських орд.

– Путін та його прихильники сильно прорахувалися, коли думали, що в Україні російські війська зустрічатимуть квітами. Кам’янчани дружно сказали «ні» вторгненню, у місті створено бойовий підрозділ територіальної оборони, який готовий зі зброєю в руках дати відсіч тим, хто прийшов до нас із війною. Я ще раз хочу сказати величезне спасибі міській владі та особисто меру Андрію Білоусову за допомогу та підтримку нашому підрозділу, жодне наше прохання не залишається без уваги, місто забезпечує нас усім необхідним. З такою підтримкою, з таким єднанням усіх кам’янчан, ми обов’язково зупинимо російські орди, перемога буде за нами! – каже керівник Штабу ТРО Кам’янського Олександр Костенко.

– Багато з тих, хто сьогодні присягнув Україні, уперше в житті взяли до рук зброю, люди добровільно змінюють свої цивільні професії на професію військового. Крім того, обороні Кам’янського та України допомагають усі – промислові підприємства та бізнес-структури, жінки та діти. Сьогодні ми бачимо небачене єднання всіх кам’янчан довкола головної мети – захистити наше право на свободу, на гідне життя та на майбутнє від тих, хто намірився все це у нас відібрати. А якщо ми єдині, ми непереможні! – зазначив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин