+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.382

Неділя, 26 Березня 2023 04:03:56
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.382

новини на пульсі:

Кам’янське залишилося без БТРу

23 Вересня, 2022

Про недавню резонансну новину в Кам’янському йдеться у статті, опублікованій сьогодні, 23 вересня, на порталі «Sobitie.com.ua».

Нещодавня новина про БТР, який «знайшли» у Віталія Чернявського на базі «Штабу нацзахисту Кам’янського», де знаходиться ДФТГ №2, б’є рекорди з обговорень.

Здавалося б, що в цьому такого незвичайного? В країні воєнний стан, а Віталій Чернявський з 2014 року їздить на передову та на прохання бойових командирів, які ведуть найважчі бої з ворогом, звільняючи нашу землю від окупантів, ремонтує ці бойові машини нашим захисникам, повертаючи на місця дислокації бойових підрозділів.

Проте ми попросили Віталія Григоровича розповісти, звідки у нього БТР, бо це питання найбільше хвилює місцеву горе-опозицію, яка не пройшла на минулих виборах до міськради. Ось що він розповів:

«Насправді ми відремонтували дуже багато бойових машин, позашляховиків та іншої техніки, якої потребують наші хлопці. Розповім за останні три БТРи.

У квітні цього року ми відремонтували БТР наших місцевих силовиків на їхнє прохання для оборони міста.

Пізніше, на прохання командира одного бойового підрозділу, який на той момент розташовувався в Харківській області, евакуювали із зони бойових дій два БТР (60-ку та 70-ку), які, побувавши в боях, вийшли з ладу і потребували ремонту. Ми відремонтували обидві бойові машини. Одну відправили назад до сектору їхньої відповідальності в Харківській області. Другу, за погодженням із командиром підрозділу та керівництвом штабу Кам’янського району, тимчасово залишили у місті, для посилення оборонних рубежів. Тепер, після всього цього галасу, нагнаного в соцмережах місцевими «вояками» та «горе-активістами», було ухвалено рішення повернути БТР на ППД. Хоча в країні війна, і ніхто не знає, як усе може скластися завтра. Машина, яка мала б у разі потреби охороняти Кам’янське, завдяки місцевим «активістам-уклоністам» пішла з міста.

У нас є всі необхідні документи, листи від командування, акти тощо з проханнями відновити техніку та перелік з необхідним ремонтом, акти приймання-передачі евакуйованої бойової техніки на ремонт та відповідальне зберігання. Хочу наголосити, що ми не просили у городян допомоги на ремонт військової техніки, не оголошували про збір коштів, як це зараз подають місцеві розумники. Усі фото та відеозвіти про виконану роботу я відкрито публікував у себе в соцмережах. БТРи відновили виключно самотужки і завдяки фінансовій допомозі моїх друзів-бізнесменів.

Я не один рік у політиці, тому не здивований тим, що факти навмисно перекручуються. Знаю, хто й навіщо це робить. На жаль, ці люди нічого корисного не роблять і ніколи не зроблять для нашого міста, і не допоможуть армії з душевної доброти. Їхнього ентузіазму вистачить лише на те, щоб репостити та обговорювати брудні статті, опубліковані в сумнівних ЗМІ. Україна Переможе!»

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин