+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.6

Субота, 10 Грудня 2022 12:12:47
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.6

новини на пульсі:

Кам’янський міський голова пояснив нерівномірність відключень електроенергії

17 Листопада, 2022

17 листопада міський голова Андрій Білоусов повідомив, що часто отримує від кам’янчан звернення стосовно нерівномірного відключення електроенергії між споживачами.

Коментуючи ситуацію, Андрій Білоусов зауважив, що міська влада не впливає на цей процес і не має права втручатися в роботу енергосистеми. Розпорядження на відключення надходять від НЕК «Укренерго». Відключення наразі розподіляються на планові (за графіком) та аварійні (без попередження, пов’язані з непередбаченими обставинами).

«Ми як міська влада повідомляли енергетикам про об’єкти, які не можна ставити в графік планових відключень через можливий збій в системі життєзабезпечення міста, це – насосні міськводоканалу, теплові мережі, котельні та інші об’єкти критичної інфраструктури», – зазначив міський голова.

Він пояснив: система електропостачання побудована таким чином, що часто на одній лінії з об’єктом критичної інфраструктури перебувають і житлові будинки, які, відповідно, теж не потрапляють під відключення. Очільник міста додав, що будинок, у якому мешкає він сам, також регулярно відключають від електроенергії.

«Впевнений, що ми зможемо гідно пройти і через ці випробування. В країні війна, я розумію, як нелегко зараз усім, насамперед нашим військовим, які віддають за нас свої життя. Але ми вистоїмо та переможемо! Тримаймося разом!» – наголосив Андрій Білоусов.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин