+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 11:10:20

новини на пульсі:

Кам’янський міський голова розповів про ситуацію в місті та привітав зі святом

12 Серпня, 2022

Про ситуацію в місті та регіоні на ранок 170-ї доби повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну проінформував у ранковому зверненні очільник міста Андрій Білоусов.

«Доброго ранку!

У Кам’янському станом на цю хвилину все спокійно. Ніч минула з викликами повітряної тривоги. Надзвичайних подій не зафіксовано. Ситуація стабільна та контрольована.

Під ворожі обстріли знову потрапили два райони області – Нікопольський та Криворізький. На жаль, троє людей постраждали. Є руйнування, пошкоджені приватні та багатоквартирні будинки.

Бажаю всім тихого дня та мирного неба!

Сьогодні ми відзначаємо День молоді. Щиро вітаю молодь Кам’янського та всієї України зі святом.

У важких реаліях сьогодення приємно визнавати той факт, що наша молодь не стоїть осторонь та усіляко долучається до захисту країни, допомоги потребуючим, волонтерської діяльності та має активну громадську позицію.

Бажаю вам творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Але найголовніше побажання – найскорішої перемоги, аби наше молоде покоління мало можливість спрямовувати свою енергію на розбудову країни та власного життя.

Натхнення вам та успіхів в усіх починаннях!» – написав Кам’янський міський голова.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин