+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 3 Грудня 2022 05:12:17

новини на пульсі:

Кам’янський район – серед лідерів з «екстремальних» народжень дітей

08 Вересня, 2022

У 2022 році бригади екстреної меддопомоги Дніпропетровщини прийняли понад 60 пологів. Народилося 32 дівчинки та 31 хлопчик. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Для наших медиків пологи поза лікарнею завжди хвилюючі. Вони мають «вимкнути» емоції, бути сконцентрованими, діяти швидко та виважено. Від цього залежить життя двох людей», – зазначив генеральний директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.

У «швидких» та вдома найчастіше народжували жінки у Кам’янському та Криворізькому районах. Там було по 16 таких випадків.

«Найчастіше жінки народжують поза медзакладом, бо запізно звертаються до лікарів. Нині корективи вносить і війна. Наприклад, у Криворізькому районі у породіллі почалися перейми, коли поліцейські вивозили її з-під ворожого обстрілу. У безпечному місці їх вже очікувала «швидка». Прямо в ній лікар прийняв пологи. Народився хлопчик», – розповів Радій Шевченко.

Він додав, що бригади області працюють на нових «швидких». Там є все необхідне, аби моніторити стан жінки та немовляти, за потреби – надати першу допомогу.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин