+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Вівторок, 27 Вересня 2022 01:09:24

новини на пульсі:

Кам’янським школярам розповіли, як протидіяти булінгу

22 Вересня, 2022

За статистикою, кожний п’ятий школяр в Україні потерпає від булінгу. Тож директор Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Дишлюк спільно з фахівчинею центру Марією Ростовою розповіли учням 4, 8 та 9 класів ліцею № 40 про різновиди булінгу та протидію йому.

«Булінг – це агресивна та вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним тиском. Дитину систематично дражнять образливим для неї чином, навмисно не приймають у колектив, залякують, шантажують або навіть б’ють», – зазначив Андрій Дишлюк.

В умовах воєнного стану більшість дітей вимушені навчатись дистанційно. Це загострює проблему кібербулінгу, тому згадали і про нього.

Кібербулінг – один із різновидів булінгу (цькування), що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням сучасних електронних технологій: Інтернету (електронної пошти, форумів, чатів) та інших засобів електронної техніки – мобільних телефонів чи інших ґаджетів. Норми Порядку реагування на випадки булінгу (цькування), затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 28 грудня 2019 року, поширюється й на випадки кібербулінгу.

Також фахівці поговорили зі школярами про принципи чесності та справедливості, розказали, чому необхідно завжди ставитися з повагою один до одного. І повідомили, як діяти у випадку прояву булінгу (кібербулінгу).

Після заходу дітям роздали буклети системи БПД «Твої права – твій надійний захист» з контактами найближчого бюро правової допомоги та паспорти прав дитини.

Отримати безоплатну правову допомогу завжди можна по телефону: 0800 213 103.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин