+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.38

Вівторок, 9 Серпня 2022 07:08:39
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.38

новини на пульсі:

Кіноконцертний зал «Мир» запрошує кам’янчан на нові зустрічі у форматі 3D

26 Липня, 2022

Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує улюбленим глядачам нові зустрічі в сучасному кінозалі у форматі 3D. Дивіться з 28 липня по 3 серпня:

Сімейну фантастичну анімацію про супергероїв та їх улюбленців «DC Ліга СуперУлюбленців»

Суперпес Крипто і Супермен – друзі-нерозлийвода. Вони володіють однаковими суперсилами і пліч-о-пліч протистоять злочинності у Метрополісі. Одного разу поганці викрадають Супермена і решту членів Ліги Справедливості. Тепер Крипто має переконати драну банду-двір-команду – гончака Аса, вислобрюху свинку Пі-Бі, черепаху Мертона і білку Чіпа – оволодіти своїми щойно набутими суперсилами і допомогти врятувати супергероїв.

РОЗКЛАД СЕАНСІВ: 11:00, 16:00.

Фантастичний ЕКШН від «Marvel Studios» «Тор: Любов і грім» у форматі 3D

У новому фільмі Бог грому вирушає на пошуки внутрішнього спокою. Проте галактичний убивця Ґорр, знаний як Убивця богів, прагне знищити усіх небожителів та перериває вихід Тора на пенсію. Щоб подолати загрозу, Бог грому звертається по допомогу до королеви Валькірії, Корґа та своєї колишньої дівчини Джейн Фостер. Остання, на подив Тора, тепер володіє його магічним молотом Мйолніром так само, як і Могутній Тор. Разом вони вирушають у жахливу космічну пригоду, щоб розкрити таємницю помсти Убивці богів і зупинити його, поки не стало надто пізно.

РОЗКЛАД СЕАНСІВ: 18:20

Сімейну анімацію «Ведмедики: Назад на Землю»

Ведмедик Брамбл завжди мріяв стати великим героєм і дістати загальне визнання. Таємничий інопланетянин на ім’я Аві прибуває на гору Пайн-Трі та стає ведмедиком із позаземним розумом і енергією. Саме тоді, коли Аві мав повернути первісне ядро, на нього напала таємнича високотехнологічна армія. Це повністю зруйнувало усі плани, через що вся Земля опинилася у великій небезпеці.

РОЗКЛАД СЕАНСІВ: 13:30.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин