+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 11:10:34

новини на пульсі:

Кіноконцертний зал «Мир» запрошує на нові зустрічі у форматі 3D

09 Серпня, 2022

Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує улюбленим глядачам нові зустрічі в сучасному кінозалі у форматі 3D. Дивіться з 11 по 17 серпня:

Захопливий екшн «Швидкісний поїзд»

П’ятеро найманих убивць, яких пов’язує одна й та сама місія, опиняються разом у швидкісному поїзді. Що це, дивний збіг чи хитросплетений план? Герої з’ясують це власними методами.

РОЗКЛАД СЕАНСІВ: 18:40.

Пригодницьку анімацію «Їжак Сонік 2»

Надшвидкісний Їжак Сонік повертається! На улюбленого героя мільйонів чекає нова суперважлива місія.

Після подій, які відбулися у першому фільмі, Сонік (Бен Шварц) залишається жити у містечку Ґрін-Гіллз разом зі своїм другом шерифом Томом (Джеймс Марсден) та його дружиною ветеринаром Медді (Тіка Самптер). Найцікавіше починається саме тоді, коли Том та Медді вирушили у відпустку: Доктор Роботник (Джим Керрі) повернувся для пошуків унікального каменя, що надає силу. Разом з навіженим вченим – запальна червона єхидна Наклз (Ідріс Ельба). Протидіяти злодію самотужки було б надзвичайно складно. Добре, що на допомогу Соніку приходить двохвоста лисиця Тейлз (Коллін О’Шонессі).

РОЗКЛАД СЕАНСІВ: 11:00, 16:00.

Сімейну фантастичну анімацію про супергероїв та їх улюбленців «DC Ліга СуперУлюбленців»

Суперпес Крипто і Супермен – друзі-нерозлийвода. Вони володіють однаковими суперсилами і пліч-о-пліч протистоять злочинності у Метрополісі. Одного разу поганці викрадають Супермена і решту членів Ліги Справедливості. Тепер Крипто має переконати драну банду-двір-команду – гончака Аса, вислобрюху свинку Пі-Бі, черепаху Мертона і білку Чіпа – оволодіти своїми щойно набутими суперсилами і допомогти врятувати супергероїв.

РОЗКЛАД СЕАНСІВ: 13:30.

 

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин