+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

П’ятниця, 20 Травня 2022 12:05:42
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

Коли розпочнуться канікули у школярів Кам’янського

10 Травня, 2022

Навчальний процес у закладах освіти Кам’янського завершиться на початку червня. Про це повідомили у департаменті з гуманітарних питань міської ради. На жаль, через воєнні дії в країні традиційних лінійок та урочистих випускних цьогоріч не буде.

Відповідно до закону про повну загальну середню освіту, навчальний рік повинен тривати не менше за 175 робочих навчальних днів. Керівництво департаменту надало рекомендації керівникам закладів освіти завершити навчальний процес до 7 червня.

«Було скасовано святкові дні, пов’язані з 1 Травня, Великоднем і 9 Травня, відповідно, за цей рахунок нестача у нас становить лише два дні. На сьогодні ми вирішували не змінювати дату, оголошену раніше, і ці два дні ми перекриємо за рахунок інтенсифікації освітнього процесу», – повідомила заступниця директора-начальниця відділу освіти департаменту Оксана Живага.

Подальшу форму навчання або повторення набутих знань школярів встановлює керівництво того чи іншого навчального закладу. Можуть проводитися індивідуальні та групові консультації, щоб діти, які виїздили за межі міста чи країни або не могли виходити на онлайн-зв’язок, отримали змогу надолужити прогаяне та успішно завершити навчальний рік.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин