+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

26.37

EUR

30.64

Четвер 28 Жовтня 2021 02:10:59
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

26.37

EUR

30.64

новини на пульсі:

Конструкторське бюро в Дніпрі модернізувало енергетику Криму

27 Вересня, 2021

Служба безпеки України викрила велике конструкторське бюро у м. Дніпро, яке тісно співпрацювало з окупаційною владою Криму. Зловмисники займалися модернізацією об’єктів енергетики півострова, формально прикриваючись афілійованими підприємствами з РФ. Про це повідомили в СБУ.

Бюро отримувало значні контракти від уряду РФ. Вартість лише одного з них складала близько 260 млн рублів ($3,5 млн). Серед проєктів – виконання конструкторських робіт на Сімферопольській ТЕЦ, Камиш-Бурунській ТЕЦ і ТЕЦ Сакських тепломереж.

Зловмисники діяли не напряму: щоб обійти український закон, вони створили декілька компаній в РФ. Від їх імені укладалися угоди щодо реконструкції енергетичних об’єктів окупованого півострова.

У ході обшуків вилучено технічну документацію, платіжні картки російських банків, печатки утворених на території РФ афілійованих компаній, готівку в різних валютах.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg

Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/

Instagram: https://www.instagram.com/kamianske_trk_mis/?hl=ru

Telegram: https://t.me/trk_mis

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин