+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

36.74

П’ятниця, 19 Серпня 2022 09:08:12
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

36.74

новини на пульсі:

Куди подіти ялинку після новорічних свят

11 Січня, 2022

Новорічні свята добігають кінця, і вже час задуматися про розбирання ялинки та винос її з приміщення. Якщо ви проживаєте у багатоповерхівці, то винести ялинку можна лише на смітник. Але не суньте її в сміттєвий бак, покладіть поруч.

Декілька порад, як винести ялинку з квартири. Можна викинути її з вікна, потім спуститися по неї та віднести на смітник. Другий спосіб: обрізати гілки та винести все окремо. Обмотайте дерево плівкою або тканиною, щоб не розтрусити голки по квартирі.

Якщо ж ви мешкаєте у приватному будинку, то не поспішайте викидати ялинку. Її можна використати як паливо: порубати і топити піч. А з хвої – зробити добриво. Змішавши бадилля коренеплодів з хвоєю, отримаєте корисні речовини. Голки ялини врятують ваші рослини від паразитів (перед посадкою покладіть трохи голок у лунку).

А ще хвоя насичена вітамінами, тому нею можна нагодувати свійських тварин: корів, овець, кіз. Можна відвезти у заповідник або зоопарк: сосна може служити як корм для птахів або утеплення для вольєрів.  Якщо будете використовувати ялинку для тварин, необхідно добре відчистити її від хімічних речовин: дощику, штучного снігу тощо.

 

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин