+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.38

Вівторок, 9 Серпня 2022 07:08:58
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.38

новини на пульсі:

Медобладнання, посилення оборони, захисні споруди: підсумки сесії Дніпропетровської обласної ради

28 Липня, 2022

Пройшла 12-та чергова сесія Дніпропетровської обласної ради. Друге пленарне засідання від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну відбулося в режимі онлайн, повідомив голова обласної ради Микола Лукашук. На порядку денному було 19 питань.

За рахунок трансфертів з держбюджету розподілено гроші на забезпечення нагальних потреб в умовах воєнного стану, направлено кошти на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я, а також на компенсації комунальним закладам, де мешкають переселенці.

Перерозподілили і кошти обласного бюджету. З основного: 155,8 млн грн передбачено на придбання медичного обладнання; 120 млн грн – субвенція місту Дніпро для поточного ремонту в закладах вторинної медичної допомоги.

Крім того, для підсилення потреб оборони області передбачили більше 283 млн грн. Ці кошти направлені Центральному територіальному управлінню Нацгвардії, Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області, силам ТрО та для захисту співробітників Головного управління  ДСНС Дніпропетровщини.

Змінами до програми соціально-економічного розвитку Дніпропетровщини передбачено можливість фінансування реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів укриттів, бомбосховищ, захисних споруд в установах, організаціях та на підприємствах бюджетної сфери і у багатоквартирних житлових будинках області.

Також внесли зміни до програми захисту населення і територій: передбачено можливість усунення аварій внаслідок надзвичайних ситуацій, в тому числі пов’язаних із російською збройною агресією, в житловому фонді, бюджетних установах, закладах незалежно від форми власності.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин