+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Вівторок, 27 Вересня 2022 12:09:53

новини на пульсі:

«Метінвест-СМЦ» безкоштовно надає пластини для бронежилетів захисникам України. Як отримати?

22 Вересня, 2022

За офіційними зверненнями підрозділів ЗСУ, комунальних підприємств, територіальних громад та за листами від окремих захисників, Метінвест-СМЦ продовжує безкоштовно надавати сталеві пластини для бронежилетів.

Важливою складовою захисту військових, що здатна зберегти життя солдата на передовій, є засоби індивідуального захисту. Як повідомили в компанії, з березня 2022 року підприємства Групи Метінвест налагодили власне виробництво бронесталі. Експерти компанії розробили хімічний склад металу, технологію виплавки, розливання і обробки тиском напівфабрикату, порізки й термообробки бронеплит.

А впровадження нових технічних рішень дозволило знизити товщину пластин з початкових 8,0-8,2 мм до 6,3-6,7 мм при збереженні їх кулестійкості на рівні 4 класу захисту. Такі показники властиві кращим світовим сталевим аналогам. У результаті вага бронежилета з удосконаленими елементами суттєво зменшилась, що дозволяє підвищити мобільність українських воїнів.

Бронепластини також можуть бути використані для підвищення кулестійкості окремих елементів автотранспорту та спеціальної техніки.

До співпраці залучили підприємства-партнери, тож вдалося забезпечити виготовлення десятків тисяч пластин на місяць. Вироби готові до оперативної передачі для потреб захисників України.

Запити на отримання бронепластин необхідно надсилати за електронною адресою smc@metinvestholding.com. У листі треба вказати всі контактні дані відповідальних осіб й додати офіційне звернення.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTubeFacebookInstagramTelegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин