+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.6

Субота, 10 Грудня 2022 07:12:01
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.6

новини на пульсі:

Міський голова привітав кам’янчан з Днем Гідності та Свободи

21 Листопада, 2022

Ніч у Кам’янському минула без сирен, за минулу добу надзвичайних подій на території міста не зафіксовано. Усі служби і системи життєзабезпечення працюють. Про це повідомив у ранковому зверненні міський голова Андрій Білоусов, побажавши кам’янчанам спокійного тижня.

Міський голова нагадав, що 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, і привітав усіх зі святом.

«Прагнення до незалежності, вміння вільно мислити та боротися за свою землю були й залишаються головними рисами менталітету українського народу.

Гідність та Свобода – для українця не просто слова. Це – непорушні цінності, які глибоко вкорінились у наших серцях, те – що ворогові в нас ніколи не відібрати й ніколи не знищити. Вони додають нам наснаги в боротьбі за власну державу.

Як ніколи українці єдині у своєму прагненні жити у сильній, незалежній країні, країні, де за честь бути її громадянином. Наші захисники виборюють право майбутніх поколінь бути вільними людьми. Згадуючи події Революції Гідності, ми впевнені, що нам під силу витримати і це випробування, що ми обов’язково здобудемо Перемогу в цій війні, бо за нами правда та весь цивілізований світ.

Честь і слава тим, хто боронив свободу на Майдані та нині захищає її на полі бою.

Щиро бажаю, щоб усі наші воїни скоріше повернулися додому, а в Україні запанували мир та добробут», – наголосив Андрій Білоусов.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин