+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

П’ятниця, 20 Травня 2022 12:05:32
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

Міський голова вшанував пам’ять жертв Другої світової війни

08 Травня, 2022

Сьогодні, на військовому кладовищі по вулиці Сергія Слісаренка пройшла урочиста церемонія з нагоди Дня пам’яті та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Очільник міста Андрій Білоусов разом із начальником Кам’янської військової адміністрації Олегом Гапічем, головою міської ради ветеранів Людмилою Тесьолкіною та іншими взяли участь у церемонії покладання квітів до меморіального комплексу.

 

Після церемонії міський голова звернувся до містян та ветеранів дописом у Telegram.

Він зазначив, що всі категорії населення зараз страждають від нової війни, яку ворог приніс до нашого дому, тому свято Дня перемоги над нацизмом сьогодні набуває нового змісту.

“«Никто не забыт… Ничто не забыто…»  – це улюблені лозунги пропагандистів російської влади стосовно тієї страшної війни, слова, якими ворог цинічно намагається виправдати власні злочинні дії на території незалежної України, яка чи не найбільше постраждала від тодішнього воєнного лихоліття та поклала мільйони життів на вівтар перемоги.”

Очільник міста також подякував нашим захисникам, які щодня наближують нас до нової перемоги та наголосив, що народ України обов’язково переможе, бо має багатовікові традиції бойової слави та звитяги.

Наприкінці допису Андрій Білоусов висловив свою подяку ветеранам минулої війни.

“Дорогі ветерани, учасники війни! Велика подяка вам за те, що вистояли у тяжкі часи Другої світової війни та захистили наше право на життя, за те, що допомагали виховувати справжніх патріотів рідної землі. Бажаю вам міцного здоров’я та родинного затишку, а усім нам –  найскоршої Перемоги!

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин