+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.382

Неділя, 26 Березня 2023 04:03:27
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.382

новини на пульсі:

МОЗ розвінчує міф про виникнення онкозахворювань через телефон

24 Січня, 2022

Те, що випромінювання від мобільних телефонів провокує розвиток онкології, – міф, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я України.

Сучасне життя неможливо уявити без мобільного телефону. Він став невід’ємною частиною нашого повсякдення. Побутує твердження, що електрохвилі від телефонів провокують утворення ракових клітин. Насправді це не так.

Станом на сьогодні не існує жодних науково доведених фактів, що телефони можуть викликати онкологічні захворювання. Стосовно цього проводилися наукові дослідження, і вони показали, що активне використання телефонів не може призвести до розвитку онкозахворювань або ж навіть доброякісних пухлин.

Більшість людей занепокоєні випромінюванням, яке здійснює телефон. Але телефони та смартфони просто не здатні до іонізуючого випромінювання, яке може зашкодити здоров’ю.

Випромінювання від телефона при довгому контакті може призводити до нагрівання тіла в місці контакту зі шкірою, але загалом воно настільки невелике, що не здатне викликати якісь зміни на фізіологічному й клітинному рівні.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин