+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 3 Грудня 2022 06:12:19

новини на пульсі:

«Мир» запрошує кам’янчан на прем’єрний показ фільмів

05 Жовтня, 2022

Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Кіноконцертний зал «Мир» пропонує улюбленим глядачам нові зустрічі в сучасному 3D-кінозалі. Дивіться з 6 по 12 жовтня:

Науково-фантастичну драму «Хроніки Веспер»

Екосистема Землі повністю зруйнована. Заможні та впливові люди живуть окремо, у так званій Цитаделі, де їм доступні усі блага світу. Ті ж, хто залишився поза Цитаделлю, живуть у вічному пошуку їжі. 13-річна Веспер піклується про прикутого до ліжка батька, з яким спілкується за допомогою дрона, що постійно літає поруч. У своїй лабораторії вона проводить експерименти, аби повернути колишню родючість насінню рослин. Якось, блукаючи лісовими хащами та шукаючи щось їстівне, Веспер знаходить місце падіння кораблів, які летіли з Цитаделі. Дівчина рятує одного з пасажирів у надії, що це допоможе переселитися туди.

Розклад сеансів: 11:00, 18:30.

Детектив, трилер «Як вони біжать»

Лондон, район Вест-Енд, 1950-ті роки. Убивство голлівудського режисера зриває плани щодо екранізації успішної п’єси. За справу беруться втомлений від життя інспектор Стоппард і завзята початківиця констебль Сталкер. Розслідуючи вбивство, вони опиняються у вирі заплутаної детективної історії, яка відбувається у мерзенно-гламурному підвалі театру.

Розклад сеансів: 13:30.

Фільм жахів «Усміхайся»

Психіатр Роуз стає свідком химерного випадку за участю своєї пацієнтки. Після цього починають відбуватись дивні речі, які бачить лише вона. З часом вона впевнюється, що її переслідує щось надприродне та дуже лихе. Чому зло обрало її? І чи зможе вона протистояти цій силі?

Розклад сеансів: 16:00.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин