+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

31.18

Четвер, 26 Травня 2022 02:05:04
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

31.18

новини на пульсі:

На Дніпропетровщині може з’явитися пам’ятник бездомному собаці

30 Вересня, 2021

Жителі Новомосковська пропонують таким чином увічнити свого улюбленця – безпритульного пса Гришу. Звичайний собака став справжньою інтернет-знаменитістю, повідомляє «Відкритий».

На початку вересня небайдужі люди підібрали на вулиці пораненого собаку. Хтось вдарив його ножем і залишив помирати. Для допомоги в лікуванні тварини у ветеринарній клініці містяни завели сторінку в соцмережі.

Охочих врятувати його життя виявилося чимало. А незабаром уже сотні жителів стежили за одужанням собаки, провідували, ставили «лайки» під фото на сторінці тварини.

Як виявилося, популярність прийшла до пса іще два роки тому. Собаку помітили у супермаркетах, де він часто грівся взимку. Журналісти зробили про нього матеріал, знімки тварини почали з’являтися в Інтернеті. Містяни стали впізнавати пса на вулиці, підгодовувати та назвали Григорієм. Собака охоче фотографується з шанувальниками і тішить жителів Новомосковська історіями зі свого життя.

Тож не дивно, що у містян з’явилася ідея поставити пам’ятник своєму улюбленцю. Кошти на це хочуть отримати в рамках «Бюджету участі». Необхідну кількість підписів уже зібрано, проєкт відправлений, і залишається тільки чекати.

Втім, не всі у захваті від такої ідеї. Деякі жителі вважають, що гроші краще було б витратити на створення притулку для тварин.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин