+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.91

Середа, 29 Червня 2022 02:06:54
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.91

новини на пульсі:

На водоймах Кам’янського триває нерест: що треба знати

23 Травня, 2022

Представники рибінспекції вкотре нагадують рибалкам Кам’янського правила вилову під час нересту, який триватиме до 20 червня.

Лівобережний канал зариблено коропом, товстолобом та білим амуром – ці риби є чудовими очисниками водойми. Оскільки риба вирощувалась у штучному середовищі, то їй потрібно більше часу для освоєння у водоймі. Метати ікру вона почне тільки на третій рік свого вільного плавання.

Усім рибалкам міста нагадують: під час нересту дозволено ловити рибу тільки однією вудкою на один гачок або спінінгом з берега. Усі інші види рибальства, як, наприклад, з плавзасобів – заборонені.

Незалежно від нересту, завжди заборонено ловити рибу сіткоснастевими матеріалами типу прапорців, павуків, а також острогою і т. ін.

Рибінспектори звертаються до усіх з проханням відпускати мальків, незалежно від того, амур це чи карась. А також позбутися браконьєрських знарядь лову. Риб у водоймі стає все менше, і якщо до рибальства поставитись безвідповідально – може статися так, що й ловити буде нікого.

За неправильну ловлю риби передбачено адміністративне стягнення, але якщо завдано істотної шкоди, то рибалку-шкідника чекає кримінальна відповідальність.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин