+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Середа, 30 Листопада 2022 09:11:23

новини на пульсі:

Названо найпопулярніші професії серед роботодавців Дніпропетровщини

09 Вересня, 2022

Протягом січня-серпня 2022 року фахівці Дніпропетровської обласної служби зайнятості оперували понад 30,4 тисячами вакансій та співпрацювали з майже 7,2 тисячами роботодавців.

Як повідомили в Кам’янському міському центрі зайнятості, за 8 місяців цього року найбільший попит на Дніпропетровщині мали професії робітничого напряму. На сьогодні затребувані робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (майже 23%) та кваліфіковані робітники з інструментом (понад 16%). За конкретними професіями це слюсарі, водії, оператор конвеєрної лінії устаткування, електромонтери, електрогазозварники, трактористи, токарі, електрослюсарі тощо.

Також у тренді опинилися працівники сфери послуг – продавці, кухарі, охоронники та швачки.

Роботодавці посилено шукали трактористів, робітників з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства, операторів свинарських комплексів, птахофабрик та механізованих ферм.

Високий попит триває на професіоналів та фахівців з досвідом роботи. Це лікарі, вчителі, інженери різних галузей, бухгалтери, викладачі, майстри, фахівці та менеджери.

Серед найпростіших професій найбільш потрібні прибиральники, підсобні робітники, вантажники, двірники та сторожі.

У порівнянні з минулим роком загальна кількість роботодавців, що співпрацюють зі службою зайнятості з питання укомплектування кадрами, зменшилася на 24,3%.

Понад 61,7% вільних робочих місць, що пропонувались роботодавцями області, були зосереджені у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді.

Роботодавці можуть самостійно подати вакансію на канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» через:

– чат-бот Державної служби зайнятості @DCZWorkNowBbot;

– заповнення форми: https://is.gd/LnPVJU

Відділ взаємодії  з роботодавцями Кам’янського міського центру зайнятості тел.: 0686840362, тел. відділу рекрутингу: 0981743986.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин