+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Субота, 3 Грудня 2022 01:12:56

новини на пульсі:

Новим законопроєктом хочуть скасувати митні пільги

27 Квітня, 2022

Верховна Рада внесла законопроєкт про зміни до Податкового кодексу України та інших законів України щодо окремих податків і зборів у період воєнного, надзвичайного стану.

Ініціаторами проєкту стали народні депутати від партії “Слуга Народу” на чолі з Данилом Гетманцевим  та Галиною Третьяковою.

Данило Гетманцев

 

“Слуги” пропонують скасувати звільнення від ввізного мита на імпорт автомобілів та пільги для гуманітарної допомоги. Примітно, що скасування пільг у проєкті передбачено для всіх, у тому числі й волонтерів.

“Метою законопроєкту є забезпечення у період дії воєнного стану умов для належного забезпечення функціонування економіки, а також належного наповнення дохідної частини бюджету за рахунок надходження податкових та митних платежів.” – йдеться у пояснювальній записці.

«У переважній частині митних платежів пропонується відновити оподаткування, яке було скасовано Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства на період дії воєнного стану” для товарів, що ввозяться платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи; для транспортних засобів, що ввозяться громадянами; для підприємств, що не сплачують увізне мито», – пише Гетманцев.

Також цим законопроєктом запропоновано збільшити розмір військового збору з 1,5 до 3 відсотків.

Тут можна детальніше ознайомитися з проєктом та повним списком депутатів, що його запропонували.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин