+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

28.37

EUR

32.05

Вівторок 25 Січня 2022 12:01:12
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

28.37

EUR

32.05

новини на пульсі:

Обласний літературний марафон розпочався в Кам’янському

06 Серпня, 2021

30 липня на Дніпропетровщині стартував літературний марафон «Об’єднані любов’ю до слова», присвячений 30-річчю Незалежності України.

Марафон організовано дніпропетровською облдержадміністрацією спільно з Дніпропетровською обласною організацією Спілки письменників України. У рамках 3-місячної програми заплановано низку зустрічей дніпропетровських письменників, членів Національної спілки письменників України з читачами. Виступи відбуватимуться до 20 жовтня в бібліотеках по всій області.

Перша така зустріч пройшла у центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка в Кам’янському. Марафон розпочали молоді та активні авторки Марія Дружко і Сніжана Біла. Підтримати їх також прийшла членкиня нинішнього правління ДОО НСПУ Євгенія Яворська та учасники мистецького проєкту «VivArt», що ось уже 16 років плідно співпрацює з дніпропетровською письменницькою організацією.

Гостей тепло прийняли директорка Кам’янської ЦБС Лариса Денисюк та начальниця відділу культури департаменту з гуманітарних питань міської ради Наталія Ілларіошина. Молоді письменниці розчулили всіх присутніх своєю витонченою поезією та цікавими оповіданнями, поділилися творчими планами й ідеями. Опісля виступу розпочалася автограф-сесія, під час якої всі охочі отримали у подарунок  нові книжки талановитої молоді.

Дніпропетровська обласна організація Спілки письменників України

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин