+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

36.74

П’ятниця, 19 Серпня 2022 09:08:12
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

36.74

новини на пульсі:

Онук відомої художниці Марії Примаченко захищає Україну в лавах тероборони

10 Червня, 2022

У Міністерстві оборони України повідомили, що онук всесвітньо відомої української художниці Марії Примаченко – Петро Примаченко захищає Батьківщину у лавах територіальної оборони.

Чоловік є бізнесменом і так само, як і його відома бабуся, малює картини. Після перемоги планує відкрити власну художню виставку в рідному селищі Іванків.

Петро намагається робити все від нього можливе, аби війна скоріше закінчилась. Він брав участь у боях під час оборони Києва та Київської області, займається благодійністю.

Зазначимо, нещодавно картину Марії Примаченко «Квітки виросли коло четвертого енергоблоку» продали за 500 тисяч доларів на відкритому онлайн-аукціоні, яким керував Благодійний фонд Сергія Притули. Усі виручені кошти з продажу та кошти з авторських прав – 30% були направлені на підтримку Збройних сил України.

Скриншот з відео стріму на якому відбувся продаж картини «Квітки виросли коло четвертого енергоблоку»

 

Нагадаємо, 25 лютого під час наступу російських військ у смт Іванків Київської області згорів історико-краєзнавчий музей, де зберігалися оригінальні роботи Марії Примаченко. Про це повідомила директорка Вишгородського історико-культурного заповідника Влада Литовченко:

«Збройний наступ Росії на Україну знищує численні об’єкти цивільного характеру та об’єкти культурної спадщини в Україні. Ще однією з непоправних втрат історико-культурного надбання України є знищення агресором у ці пекельні для нашої країни дні Іванківського історико-краєзнавчого музею, де серед великої кількості цікавих експонатів та тематичних експозицій гордістю і прикрасою були роботи видатної української художниці Марії Примаченко».

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин