+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

37.93

Середа, 30 Листопада 2022 08:11:35
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

37.93

новини на пульсі:

Перевізники Кам’янського закликають підвищити тарифи на громадський транспорт

02 Вересня, 2022

Перевізники Кам’янського звернулися до міської влади з проханням збільшити вартість проїзду в громадському транспорті. Робоча нарада з цього питання відбулася під керівництвом першого заступника Кам’янського міського голови Олександра Чернишова.

За словами перевізників, на сьогоднішній день діючий тариф економічно не обґрунтований і без підняття тарифу вони просто не зможуть забезпечити стабільну роботу транспорту та перевезення пасажирів. Основні причини – значне здорожчання паливно-мастильних матеріалів, ціна яких зросла майже вдвічі, суттєво подорожчали також запчастини та є труднощі з тим, щоб їх придбати.

Сьогодні середня вартість проїзду в транспорті складає від 8,5 до 10 гривень. Після підняття тарифу орієнтовна вартість становитиме від 10 до 15 гривень.

Перевізники запевнили, що у разі підняття тарифу зможуть збільшити кількість рейсів та автобусів на найбільш затребуваних міських маршрутах. Всі необхідні розрахунки будуть представлені в найближчий час.

В управлінні транспортної інфраструктури та зв’язку зазначають, що Кам’янське – одне з останніх міст області, де планують підвищити тарифи на проїзд. Раніше з 15 до 18 гривень зросла ціна на проїзд в громадському транспорті міста Дніпро, з 12 до 15 гривень подорожчала вартість проїзду на маршрутах у Павлограді та Кременчуці та в багатьох інших містах.

Представники влади зазначили, що в вересні, на виконкомі, буде розглянуто питання підвищення проїзду.

Але попри надскладну ситуацію в країні міська влада не планує підвищувати вартість проїзду в комунальному електротранспорті.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин