+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.76

Неділя, 26 Червня 2022 10:06:26
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.76

новини на пульсі:

Пілотний проєкт Кам’янського презентували українським громадам

21 Жовтня, 2021

На запрошення експертів Ради Європи Кам’янська міська рада представила для  українських громад досвід запровадження пілотного проєкту «Бюджет участі. Діти» як одну з кращих практик. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку міської ради.

Присутній на експертному вебінарі Голова Офісу Ради Європи в Україні Стен Ньорлов відзначив активність міста. Він наголосив, що Кам’янська міська рада стала першою, яка уклала Меморандум про співпрацю з Офісом Ради Європи в Україні на місцевому рівні.

Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема заявив про наміри адвокатувати перед Міністерством освіти і науки України запровадження шкільного громадського бюджету на теренах усієї країни як дієвого інструменту виховання свідомого громадянина, починаючи зі шкільного віку.

Камянська міська рада співпрацює з Радою Європи в межах проєкту «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні», а під час розробки Положення про пілотний проєкт було використано інструментарій Ради Європи щодо впровадження шкільного громадського бюджету для розвитку громад.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин