+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.91

Середа, 29 Червня 2022 02:06:27
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.91

новини на пульсі:

Польща відмовилася від російського газу – “твердо та чітко”…?

23 Травня, 2022

Польща вирішила розірвати угоду на постачання російського газу достроково.

“Польща денонсує міжурядову газову угоду 1993 року щодо Ямалу. Агресія Росії проти України підтвердила вірність рішучості польського уряду стати повністю незалежним від російського газу. Ми завжди знали, що «Газпром» не є надійним партнером”, – зазначила міністр клімату та довкілля Польщі Анна Москва в Twitter.

 

Трубопровід “Ямал-Європа” проходить із Росії через Білорусь до Польщі та Німеччини. Через нього проходить лише мала частина потоків газу. Цікаво те, що з початку війни він і без цього майже не використовується.

Тобто можна з повною впевненістю сказати, що платити за енергоресурс у рублях на вимогу Росії поляки не будуть, як про це уже повідомив Андрій Єрмак у своєму офіційному Telegram-каналі:

 

А можна сказати, що платити за російський газ поляки все ж таки будуть, але в євро та через посередника – Німеччину, наприклад. Німеччина не розривала газових контрактів, а дружня країна-сусід, на жаль, нових не укладала.

“Дурна партія, дурні виборці. Тепер будемо купувати російський газ через посередників, але дорожче. Браво!” – коментар з треду пані Москви.

 

Можна сказати, що офіційні джерела інформації будуть використовувати будь-яку можливість для маніпуляції фактами. Але не треба, адже “патріотична” недомовленість – це навіть вже й непогано. Менше знаєш – більше спиш. Більше платиш за газ. Ні, від залежності від російського газу треба позбавлятися, але популісти, як і завжди, зроблять цей процес повним солодкої напівправди.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин