+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

29.25

EUR

30.91

Середа, 29 Червня 2022 02:06:59
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

29.25

EUR

30.91

новини на пульсі:

Президент підписав новий закон щодо санкцій

23 Травня, 2022

Президент України Володимир Зеленський підписав документ, який передбачає конфіскацію майна у тих, хто підтримує українсько-російську війну. Інформація про це з’явилася на сайті прес-служби президента.

Верховна Рада ухвалила проєкт Закону 12 травня 2022 року. Закон встановлює новий вид санкцій громадянам у вигляді стягнення в дохід держави активів, що належать фізичній або юридичній особі. Також за законом стягуються активи, якими людина може прямо чи опосередковано розпоряджатися. Визначено чіткі критерії, за якими особа може бути віднесена до кола тих, на кого поширюється дія такої санкції. Президент пояснив, що виконання закону дозволить швидко поповнювати бюджет України коштом її ворогів.

«Процедура виявлення та конфіскації активів підсанкційних осіб, які в той чи інший спосіб підтримують агресію окупантів проти України, дасть змогу швидко та ефективно поповнювати український бюджет за рахунок ворогів. Закон передбачає чітку інструкцію для органів, відповідальних за цей процес. Сподіваюся на продуктивну взаємодію всіх його учасників», – зазначив лідер держави.

Відповідальним за виконання закону стане Міністерство юстиції України, яке має організувати роботу з виявлення та розшуку таких, що підлягають блокуванню, активів фізичних та юридичних осіб, вказаних у рішеннях Ради національної безпеки та оборони України. Здійснення адміністративного судочинства у справах про застосування санкції у вигляді стягнення активів у дохід держави здійснюватиме Вищий антикорупційний суд.

 

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин