+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

Середа, 30 Листопада 2022 09:11:54

новини на пульсі:

Ранкове звернення Кам’янського міського голови Андрія Білоусова 29 серпня

29 Серпня, 2022

187 доба повномасштабного воєнного вторгнення рф в Україну.

Про ситуацію в Кам’янському та області повідомив у ранковому зверненні міський голова Андрій Білоусов.

“Доброго ранку!

Понеділок, 29 серпня.

Ніч та ранок у Кам’янському пройшли з тривогами. За добу надзвичайних подій не зафіксовано. Всі системи життєзабезпечення міста та об’єкти критичної інфраструктури стабільно працюють в штатному режимі. Комунальні та інші служби виконують поставлені завдання.

Бажаю всім плідного робочого тижня та мирного неба!

Шановні кам’янчани! Сьогодні День пам’яті захисників України

У перші дні повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю тисячі наших співгромадян не вагаючись стали до лав ЗСУ, тероборони й інших формувань, аби захистити свою країну, родини та домівки. Без перебільшень, нині українці стоять на захисті не лише сьогодення, а й права майбутніх поколінь, жити у вільній та незалежній країні.

Війна – страшна й безжальна, вона забирає життя кращих синів та доньок України. Не повернулися з неї й десятки наших кам’янчан…

Не можливо дібрати слів, які б зменшили біль від втрати на війні сина чи доньки, батька чи матері, брата чи сестри. Це – біль, який супроводжуватиме рідних та близьких загиблих захисників упродовж усього життя. Щиро бажаю родинам загиблих Героїв сил та витримки, аби перенести цей важкий тягар.

Кожен з нас в неоціненному боргу перед загиблими Героями. Збереження пам’яті про їх самопожертву і мужність –  наш святий обов’язок, адже саме їм ми завдячуємо можливістю жити у мирному місті.

Честь і слава тим, хто нині виборює мир на українській землі!

Вічна пам’ять загиблим захисникам України” – зазначив Андрій Білоусов.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин