+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 7 Жовтня 2022 11:10:51

новини на пульсі:

Російські військові ховаються у підвалах Запорізької АЕС

06 Серпня, 2022

Вранці, на сторінці «Енергоатома» з’явилася інформація про відключення одного із енергоблоків Запорізької АЕС. Це сталося через обстріли магістралі рашистами, в результаті пошкоджено лінію електропередач. На станції виникла пожежа.

«Станом на 6 серпня АЕС працює з ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки.

Внаслідок обстрілів серйозно пошкоджено азотно-кисневу станцію та об‘єднаний допоміжний корпус. Залишаються ризики витоку водню та розпилення радіоактивних речовин, також високою є пожежна небезпека.

Український персонал станції продовжує працювати та докладати усіх зусиль для забезпечення ядерної та радіаційної безпеки, а також ліквідації наслідків пошкоджень.», – повідомляє «Енергоатом».

ЗАЕС досі окупована та контролюється російськими військовими. З огляду на те, що дії загарбників передбачити неможливо, загроза фізичній безпеці станції залишається.

Зараз російські військові на Запорізькій АЕС зайняли усі підвальні приміщення, де ховаються від обстрілів. Український персонал наразі не має доступу до цих приміщень, тож у випадку нових обстрілів люди не мають укриття і перебувають у небезпеці.

На даний час наслідки пошкоджень азотно-кисневої станції та об‘єднаного допоміжного корпусу, в які поцілили під час обстрілів 5 серпня, ліквідуються. Персонал станції знайшов можливість відносно нормально працювати в таких умовах.

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин