+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

13.29

PLN

8.321

Вівторок, 21 Березня 2023 01:03:06
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

13.29

PLN

8.321

новини на пульсі:

Розпочато роботу над створенням герба та прапора Кам’янського району

25 Січня, 2023

Розпочала свою діяльність робоча група з розробки офіційної символіки Кам’янського району, утворена при Кам’янській районній раді. Про це повідомили в районній військовій адміністрації.

Кам’янський район було створено у 2020 році в ході однієї з наймасштабніших реформ незалежної України – реформи децентралізації. До його складу увійшли 12 територіальних громад – Кам’янська, Жовтоводська, Вільногірська, Верхівцевська, Верхньодніпровська, П’ятихатська, Божедарівська, Вишнівська, Криничанська, Лихівська, Затишнянська, Саксаганська.

Нова символіка має поєднати унікальні особливості кожної громади в одну яскраву та впізнавану, сформувати історичне обличчя, створити успішний територіальний бренд.

У першому засіданні робочої групи, яке відкрив голова районної ради Максим Чехута, взяв участь начальник відділу організаційної роботи, інформаційної політики, зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Сергій Рябов.

До складу робочої групи, яку очолив заступник голови районної ради Сергій Павлюк, увійшли знані та шановані на Дніпропетровщині історики й краєзнавці:

кандидат історичних наук, директор музею історії міста Камʼянське Наталія Буланова;

директор Пʼятихатського історико-краєзнавчого музею Олег Адабаш;

кандидат історичних наук, доцент кафедри східноєвропейської історії Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Віктор Воронов;

голова еколого-туристичного обʼєднання «Орлан», головний редактор еколого-краєзнавчого часопису «Свята справа ХХ» Петро Чегорка;

заступник директора з навчальної роботи Камʼянської дитячої художньої школи ім. I. Г. Першудчева Іван Харітонов.

На першому засіданні відбулося жваве обговорення та обмін думками щодо організаційних заходів, умов створення та відповідності загальним вимогам геральдики майбутніх символів Камʼянського району.

У подальшому з урахуванням громадської думки територіальних громад району робоча група розробить ескіз герба та прапора, які планується винести на розгляд депутатів районної ради.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин