+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.6

Субота, 10 Грудня 2022 06:12:51
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.6

новини на пульсі:

Рятувальники Дніпропетровщини отримали 150 бронежилетів

21 Серпня, 2022

Безпосередньо 150 чохлів бронежилетів та 300 бронепластин надала надзвичайникам Дніпропетровщини ГО «Львівський оборонний кластер». В організації працюють спеціалісти оборонних підприємств та волонтери. Головна місія – забезпечувати захисників України якісними та перевіреними бронежилетами.

Забезпечення особового складу бронежилетами відбулося за сприяння Дніпропетровської обласної ради: її керівництво звернулося до громадської організації з проханням про допомогу в забезпеченні рятувальників Дніпропетровщини засобами захисту.

«Забезпечення ДСНС-ників необхідним захистом – питання пріоритетне. Тож ми почали шукати організації, які могли б нам допомогти у вирішенні проблеми. Громадська організація «Львівський оборонний кластер» відгукнулася на наше прохання. Дуже вдячний їм за надійні бронежилети для наших рятувальників!» – сказав голова обласної ради Микола Лукашук.

В Головному управлінні ДСНС України в Дніпропетровській області кажуть: під час роботи рятувальники можуть потрапити під ворожий обстріл. Тож виконання службових обов’язків без бронежилетів стає неможливим.

«Наші співробітники зараз постійно працюють в умовах високого ризику для життя. На жаль, один рятувальник загинув. Активно продовжуються піротехнічні роботи, пов’язані зі знешкодженням вибухонебезпечних предметів, що залишилися на території Дніпропетровщини ще з радянських часів. Зараз роботи значно побільшало: знищуємо сучасні боєприпаси, які залишаються після обстрілів громад. Тому допомога від обласної ради і благодійників у вигляді бронежилетів – неабияк актуальна», – зазначив начальник ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Андрій Кульбач.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин