+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

BYN

10.63

EUR

30.76

Четвер, 19 Травня 2022 11:05:45
+380971399964 kp-mis@ukr.net

BYN

10.63

EUR

30.76

новини на пульсі:

Що принесе нам рік Тигра?

16 Грудня, 2021
Наближається новий 2022 рік, символом якого є Чорний Водяний Тигр. Ми вже розповідали, у яких відтінках зустрічати рік Тигра, а від яких краще відмовитися. А що ж цей рік обіцяє різним знакам східного календаря?
Щур (Пацюк)
Для всіх народжених у рік Щура прийдешній 2022-й буде ефективним та сприятиме підкоренню нових висот. Тигр шанує цілеспрямованість цієї тваринки, тому рік принесе Щурам наснагу для вирішення життєвих питань.
Бик
Представників цього знаку в новому році чекає немало роботи. Але зусилля принесуть результат – зростання достатку та багато позитивних емоцій. Дуже ймовірний початок нової вигідної справи, яка забезпечить гарний дохід.
Тигр
Рік небесного покровителя для Тигра буде успішним. У роботі, бізнесі, захопленнях Тигрів чекають нові можливості для зростання та розвитку. Тим, хто народжений під цим знаком, рік обіцяє якісні зміни і в особистому житті.
Кіт (Кролик)
Удача посміхнеться у прийдешньому році й Котам, адже вони з Тигром – однієї котячої породи. Наполегливо йдіть до своєї мети – і вас чекають успіх та визнання. У фінансовому плані рік теж обіцяє бути стабільним.
Дракон
Народжені під цим феєричним знаком будуть відчувати підтримку, а обставини складуться на їхню користь. Найголовніше – докладати зусиль для підкорення нових вершин. Спробуйте втілити найсміливіші ідеї, і у вас усе вийде.
Змія
Мудрі Змії зможуть багато чого досягти, якщо дуже для цього постараються. Вдосконалюйте свої знання й навички, спробуйте по-іншому подивитися на життєві обставини та, звісно, приділяйте більше уваги близьким людям.
Кінь
Трудівники-Коні вимогливі до себе та інших. Вони не звикли сидіти без діла, тож неодмінно скористаються всіма нагодами, які принесе майбутній рік, – а таких шансів випадатиме чимало. Проте важливо стежити за відносинами з оточенням.
Коза (Вівця)
Аби зрозуміти, в якому напрямі рухатися для досягнення заповітної мети, представникам цього знаку варто дослухатися до своєї інтуїції. Якщо зробите правильний вибір, то дістанете винагороду. Також проводьте більше часу в родинному колі або з друзями.
Мавпа
Для Мавп наступний рік стане періодом великих звершень. Але для того, щоб повністю реалізувати всі задуми, доведеться сміливіше вирішувати та обирати. І, звісно, не займатися «мавпячою роботою». Цього ж правила дотримуйтесь і у відносинах з людьми.
Півень
Усіх, кому покровительствує цей красивий та гордий птах, у 2022 році чекатиме удача. Вміння спілкуватися допоможе вибудувати стосунки з потрібними людьми і не проґавити своє щастя. Разом з цим, не будьте занадто самовпевненими.
Собака
Для Собак прийдешній рік обіцяє бути відносно спокійним. Проте може трапитися неочікуваний збіг обставин, який істотно змінить життя, швидше за все – на краще. У професійній діяльності теж імовірні важливі та цікаві події.
Свиня (Вепр)
Представникам цього знаку варто грамотно розставити пріоритети та, можливо, інакше поглянути на життя. Будь-які складнощі спочатку здаватимуться нездоланними, але результати докладених зусиль перевершать усі сподівання.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

 

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин