+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 30 Вересня 2022 12:09:49

новини на пульсі:

Що відзначаємо 25 листопада?

25 Листопада, 2021

Православна церква вшановує пам’ять Патріарха Іоанна Милостивого. У цей час закінчувалися весільні тижні. Згідно з давніми повір’ями, цього дня також не рекомендується куди-небудь переїжджати – дата несприятлива для довгих поїздок.

Що відзначаємо 25 листопада?

Щороку 25 листопада міжнародна спільнота відзначає День боротьби з насильством над жінками. Зазвичай активісти громадських організацій, проводять цього дня масові мітинги, аби привернути увагу суспільства до труднощів, з якими стикаються мільйони жінок.

У 1867 році шведський хімік, інженер та винахідник Альфред Нобель запатентував динаміт. Уже наступного року Альфред Нобель та його батько були за це нагороджені Золотою медаллю Шведської академії наук.

Що відбулося 25 листопада?

У 1838 році народився Іван Нечуй-Левицький – видатний український письменник-реаліст. Найвідоміші твори автора: «Микола Джеря», «Кайдашева сім’я», «Бурлачка».

Іменинники цього дня – Борис, Володимир, Данило, Дмитро, Іван, Костянтин, Лев, Матвій, Микола, Ніл, Олександр, Опанас, Сава, Степан, Федір, Катерина, Єлизавета, Марія.

До Нового року залишається 36 днів.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин