+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

П’ятниця, 30 Вересня 2022 11:09:12

новини на пульсі:

Що відзначаємо 6 грудня?

06 Грудня, 2021

6 грудня православна церква вшановує пам’ять Митрофана Воронезького, який був зарахований до лику святих. Він займався благодійністю, допомагав знедоленим і убогим. Інші назви свята: «Митрофанів день», день встановлення санного шляху.

Що відзначаємо 6 грудня?

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня, в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України» – військове формування, на яке відповідно до Конституції покладені завдання з оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності.

Щороку на початку грудня проводиться Всеукраїнський тиждень права. Головна його мета – показати необхідність правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучати до участі в цікавих правознавчих заходах.

 

 

Що відбулося 6 грудня?

6 грудня 1917 року стався вибух у гавані канадського міста Галіфакс. Французький військовий транспорт «Монблан», завантажений вибухівкою, зіткнувся з норвезьким кораблем «Імо». У результаті почалася пожежа, що призвела до вибуху, який повністю зруйнував порт і значну частину міста. Близько 2 тис. людей загинули, приблизно 9 тис. осіб дістали поранення, 400 втратили зір.

 

 

Іменинники цього дня – Борис, Григорій, Іван, Митрофан, Олександр, Олексій, Федір.

До Нового року залишається 25 днів.

Читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин