+380971399964 kp-mis@ukr.net
Кам'янське

вологість:

тиск:

вітер:

USD

36.56

EUR

38.6

Субота, 10 Грудня 2022 08:12:49
+380971399964 kp-mis@ukr.net

USD

36.56

EUR

38.6

новини на пульсі:

Щонайменше 5 мільйонів українців втратили роботу під час війни, – Мінекономіки

21 Листопада, 2022

Україна розраховує на підтримку міжнародних партнерів у відбудові країни та реалізації соціальних програм, спрямованих на повернення українців додому. Про це заявила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна на Польсько-Українському економічному форумі.

«Війна руйнує ринок праці України. Бойові дії тривають там, де було зайнято 10 мільйонів працівників. Щонайменше 5 мільйонів людей втратили роботу. У боях загинули сотні робітників. Через бойові дії країну покинули вже близько 7 мільйонів людей. Суттєво зріс рівень безробіття», – зазначила Тетяна Бережна.

За її словами, серед ключових пріоритетів Уряду – стабілізація та відновлення економіки, розвиток ринку праці й повернення додому громадян, а також створення нових робочих місць. На це спрямовано низку урядових програм. Серед них заступниця міністра назвала доступне кредитування для бізнесу, релокацію підприємств з небезпечних територій у відносно безпечні, грантову підтримку розвитку підприємництва «єРобота», залучення безробітних до суспільно корисних робіт в рамках проєкту «Армія відновлення», програми допомоги з часткового безробіття.

Тетяна Бережна висловила сподівання, що на шляху відбудови Україну підтримають і міжнародні партнери.

Долучайтеся, читайте та дивіться новини МІС ТБ на ресурсах: YouTube, Facebook, Instagram, Telegram

більше цікавих відео у телепроектах

назад до всіх новин